Günlük ve Aylık Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59

Vip Transfer

Vip Transfer

Vip Transfer

Sun Rent A Car Vip Transfer hizmetlerinden faydalanmanın seyahat ve tatil planlarına yaptığı katkı yalnızca işlevsel anlamda değil, maddi anlamda da oldukça olumludur. Tatil beldelerinde uçuş sonrası ulaşımın konfor ve güven içinde gerçekleşmesini ve bu ultra hizmetlerin makul fiyatlarla satın alınmasını transfer hizmetleri ile sağlamak mümkündür.

Transfer firmalarıyla çalışmadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç önemli kural bulunmaktadır. Bunlardan ilki; mesleki donanım yönünden çalışmalar yapan, köklü firmaları tercih etmektir. Çünkü özellikle tatil planlarında muhatap olacağınız personellerin, misafir ağırlama, rotasyon oluşturma, güvenli ulaşım ve destek hususunda donanımlı olması; beklentileri karşılamak adına önem taşımaktadır.

Sun Rent A Car Vip Transfer hizmeti ile; mesleki eğitimler ve sektörel vizyon çalışmaları anlamında alana en fazla yatırım yapan firmadır. Kullanılan araçların segment ve tasarım bakımından müşteri konforuna hizmet etmesini sağlayan aktif filo ekibi, ultra lüks ulaşımı geliştirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. 

Profesyonel transfer hizmetleri sunmak adına havalimanı transfer hizmetlerine yeni nesil bir bakış açısı kazandıran Sun Rent A Car Vip Transfer hizmet öncesi ve sonrası görüşmeler için atanan müşteri hatları günün 24 saati ulaşılabilir durumdadır. Bu sayede uçuşunuz günün veya gecenin hangi saatinde olursa olsun, iletişim hatları üzerinden Vip transfer hizmeti talebinde bulunabilir ya da hizmet sonrası değerlendirmeleriniz için temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Araçlarımız ya da araç kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 532 689 22 59

[email protected]

Kazımiye Mh. Cahit Sıtkı Tarancı Cd. No:1 D:No 5A Çorlu/Tekirdağ

Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59