Günlük ve Aylık Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59

Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer

Havalimanı transfer hizmeti; sizi herhangi bir adresten alıp havaalanına veyahut havaalanından alıp başka bir adrese seyahat etmeniz için verilmiş olan kaliteli ve güvenilir hizmettir. Bu hizmetten yararlanabilmek için seyahat öncesinde; iletişim bilgileri ve seyahat bilgilerinizi, telefon yoluyla, mail adresiyle ya da diğer uygulama sayesinde yetkili firmalarla iletişim halinde olmanız gerekir. Bu sayede yapmış olduğunuz rezervasyonlarınızın onayının ardından sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu bilgilendirmeden sonra sizlere hizmet verecek olan personelin bilgilerini paylaşılıyor.

Personelin ismi, iletişim numarası ve araç plakasını sizlere mesaj aracılığıyla iletilir. Hizmet verecek olan personel de ayrıca sizinle irtibat haline geçip; seyahat bilgilerinizi bir kez daha teyit etmiş olacaktır. Bu esnada herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi için önlemlerin en iyisi güvenilir şekilde alınmaya özen gösterilir. Havalimanı transfer hizmetinden yararlanmak bu kadar basit işte.

Hizmet personeli bu aşamada önceden yapmış olduğunuz rezervasyon bilgileri sayesinde sizi havaalanından ya da evinizden alır. Güler yüzlü ve samimi konuşmalarıyla en iyi hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın. Elinizdeki bagajınızı alır ve kapıyı açar sizlere. Size düşen görev sadece konforlu ve güvenilir seyahatin keyfini çıkarmak olacak.

Seyahat sırasında atıştırmalık ve içecekler ikram edilir. Hizmet personellerinin hepsi ileri sürüş teknik eğitimini almış olmasıyla beraber kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Böylelikle taksi bekleme, taksi bulma derdi de ortadan kalkmış oluyor.

Gitmek istediğiniz adrese vardığınızda hizmet personeli kapınızı açar ve bagajınızı sizlere teslim eder. Sizlere iyi dileklerini ilettikten sonra hizmetini tamamlamış olur. Aldığınız transfer hizmet ücretini; belirlenen şekilde kolaylıkla ödemesini yapabilirsiniz. Üstelik kredi kartı, havale ile ödeme yapmanız mümkündür.

Bize Ulaşın
Araçlarımız ya da araç kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 532 689 22 59

[email protected]

Kazımiye Mh. Cahit Sıtkı Tarancı Cd. No:1 D:No 5A Çorlu/Tekirdağ

Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59