Günlük ve Aylık Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59

Kurumsal Kiralama

Kurumsal Kiralama

Kurumsal Kiralama

Kurumsal araç kiralama nedir; şirketlerin, şirket arabası olarak tahsis ettiği araçları temin etme yöntemidir. Şirketler, kurumsal araç kiralama ile çalışanların ve şirketin ihtiyaçlarına göre araç filosu kiralar. Bu sayede araçların vergileri ve masraflarıyla uğraşmazlar, aracı satın almak zorunda kalmazlar.

Kurumsal araç kiralama işlemi, şirketlerin bir yıl ve daha uzun sürelerde kiraladığı ve değişimini yaptığı bir süreçtir. Uzun dönem kiralama ve filo kiralama hizmetinden yararlanılır ve şirkete maliyet açısından önemli avantajlar sağlanır. Kurumsal araç kiralama, araç fiyatlarının arttığı şu günlerde en çok tercih edilen yöntemdir.  

Avantajları

Küçük ve büyük işletmelerin lojistik, pazarlama, satış gibi alanlarda araç ihtiyacını kurumsal araç kiralama karşılayabilir. Peki kurumsal araç kiralamanın avantajları nelerdir? Bu avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Araca ne kadar süre ihtiyacınız varsa o kadar süre için kiralayabilirsiniz. Ayrıca geniş araç yelpazesi ile farklı araç modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.
  • Araçları satın almak zorunda kalmazsınız, satın almadaki vergilerden ve toplu para çıkışından kaçınabilirsiniz.
  • Artan araç fiyatlarını göz önünde bulundurduğumuzda maliyet kalemlerinden birinin azalmasını sağlar.
  • Kiraladığınız araca ihtiyacınız olmadığında kolayca değişim yapabilirsiniz.
  • Kurumsal araç kiralama ile KDV indiriminden faydalanabilir.
  • Motorlu taşıtlar vergisi ve KDV gibi vergiler gider olarak gösterilebilir.
  • Periyodik bakımları, hasar onarımları, sigorta/kasko giderleri, yedek araç ve lastik değişimi gibi masrafları araç kiralama şirketi karşılar.
  • Zamandan tasarruf sağlarken oluşabilecek maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Araç kiralama hizmeti, şirketleri maliyetlerden kurtarır ve daha rahat bir çalışma ortamı sağlar. Kurumunuz için gerekli olan araçları kolaylıkla seçebilirsiniz. Kurumsal araç kiralama fiyatları, araçları kiralayacağınız süre, araç sayısı, araç sınıfı ve kiraladığınız döneme göre değişmektedir. Sun Rent A Car ile kiralayacağınız araçlarda ekstra indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Sun Rent A Car filo kiralama hizmetinde, şirketiniz için bir araç gerekli olsa bile kiralama yapabilir, satın alma maliyetinden kaçınabilirsiniz.

Şirketiniz için gerekli aracı ve araçları seçmek, uygun dönemleri öğrenmek, marka, model ve km. sınırını belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı gün içerisinde müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek en uygun teklifler sizinle paylaşılacaktır.  

Bize Ulaşın
Araçlarımız ya da araç kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 532 689 22 59

[email protected]

Kazımiye Mh. Cahit Sıtkı Tarancı Cd. No:1 D:No 5A Çorlu/Tekirdağ

Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59