Günlük ve Aylık Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59

Şehirler Arası Yolculuk

Şehirler Arası Yolculuk

Şehirler Arası Yolculuk

Şehirler Arası Yolculuk hizmetiyle de beklentilere en iyi şekilde yanıt veriyoruz! Şehirler arası için şoförlü veya soförsüz araba ve minibüs kiralamanın en doğru adresi olan firmamız, kaliteli ve kusursuz hizmetiyle fark yaratıyor. Sedanlardan minibüslere kadar tüm yolcuların gereksinimlerini karşılayan araç filomuzla daima hizmetinizdeyiz!

Günün herhangi bir saatinde kişisel şoförünüz olarak hareket edecek bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Şoförünüz, istediğiniz saatte bulunduğunuz yere gelir ve gitmek istediğiniz yere sizi götürür. Şehirler arası araç kiralama ile  Tekirdağ içinde veya şehirlerarasında yolculuk yapabilirsiniz. Kendi şehriniz dışında başka bir yere gidecekseniz, kişisel aracınızı yanınızda götürmenize gerek kalmadan ve ek masraflar yapmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Hem bireyler hem de işletmeler için mükemmel bir hizmet olan şoförlü otomobil kiralama, kurumsal etkinlikten lansmanlara, düğünlerden gezilere kadar her bir ulaşım ihtiyacını etkili şekilde karşılıyor.

Şehirler Arası Yolculuk da araç kiralama hizmetinde firmamızı tercih eden müşterilerimizin rahat etmesi bizim için önemlidir. Yüksek konfor sağlamak amacıyla tüm araçlarımızda klima bulunmaktadır. Yolculuğunuz süresince varış noktasına ulaşana dek rahat etmeniz için her türlü teknolojik ve fiziki şartları sunuyoruz. Dört mevsim boyunca  Sun Rent A Car ile problemsiz yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz!

Bize Ulaşın
Araçlarımız ya da araç kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 532 689 22 59

[email protected]

Kazımiye Mh. Cahit Sıtkı Tarancı Cd. No:1 D:No 5A Çorlu/Tekirdağ

Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59