Günlük ve Aylık Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59

Bireysel Kiralama

Bireysel Kiralama

Bireysel Kiralama

Bireysel araç kiralama hizmeti 6 ve 24 aydan başlayan kiralamalarda geçerli olan bir kiralama hizmetidir. Uzun vadeli araç kiralamalarda genellikle filo kiralandığı düşünülür ancak biz Sun Rent A Car olarak bu algının ortadan kaldırılması amacıyla bireysel müşterilerimizin de uzun süreli araç kiralayabilmesini sağladık. Sıfır bir aracı satın almak yerine uygun koşullarda kiralayabiliyorsunuz. Kiraladığınız aracınızın yakıtı dışında başka hiç bir şeyle ilgilenmenize de gerek kalmıyor. Bireysel kiralama paketimizin içerisinde aracınızın sigortası, vergileri, bakımları, onarımları gibi emek isteyen her şey mevcut.

Sun Rent A Car firmamız sayesinde bireysel müşterilerimizde araçlarını kiralayarak ekonomik açıdan çok daha faydalı bir iş yapmış oluyorlar.

Markanızı Seçin

Bireysel araç kiralama hizmetimiz kapsamında istediğiniz aracın markasını seçmeniz yeteli olacaktır. Biz en kısa süre içerisinde sizi Çorlu’daki merkezimizde ağırlarken sizde kısa işlemler sonrasında aracınızı teslim alabilirsiniz.

Son Model Araç Kullanın

Sun Rent A Car hizmetimiz bireysel araba kiralama hizmetinde siz değerli müşterilerine kaliteyi sonuna kadar sunabilecek teknik ve maddi güce sahiptir. Bizden istediğiniz araç ne olursa olsun son model ekonomik, orta ve lüks araçların kiralanmasını sağlayabiliriz. Satın almak yerine son model bir araç kiralayarak seyahatlerinizi çok daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Araçlarımız ya da araç kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 532 689 22 59

[email protected]

Kazımiye Mh. Cahit Sıtkı Tarancı Cd. No:1 D:No 5A Çorlu/Tekirdağ

Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59