Günlük ve Aylık Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59

Okul Servisi

Okul Servisi

Okul Servisi

Okul Servisi, üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir servis hizmetidir. Ebeveynler, öğrenim gören çocuklarını okuldan önce servis araçlarına emanet eder. Öğrencilerin güven ve konfor içinde okullarına gidip gelmesini isterler. Bunun için güvenilir okul servisi hizmeti almak isterler. Öğrencilere değer veren, güler yüzlü personel istihdam eden ve yasal yükümlülüklerini yerine getiren okul servisi şirketleri ebeveynlerin öncelikli tercihidir. Öğrencilerin güvenliğine, konforuna ve huzuruna odaklanan öğrenci taşımacılık hizmetleri, ebeveynler için her zaman tercih sebebidir. Tekirdağ gibi büyük kentlerde okul servisi hizmetleri daha büyük önem arz etmektedir.

Sun Rent A Car, Çorlu içinde düzenli ve güvenli okul servisi hizmetleri sunmaktadır. Okul Servisi yapan servis personeli yasal çalışma şartlarını haizdir. Ayrıca, okul servisi yönetmeliği çerçevesinde sunulan servis hizmetlerinde yetkin ve profesyonel personel görev yapmaktadır.

Okul servis taşımacılığı mevzuatlarının gerektirdiği yasal yükümlülükler tam olarak yerine getirilmektedir. Ayrıca, okul servisi yasaları veya yönetmeliklerinde yapılan değişiklikler takip edilmekte, gerekli düzenlemeler ve güncellemeler gecikmeden uygulanmaktadır. Tüm bunlarla birlikte Çorlu servis personeli iş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarına uygun olarak istihdam edilmektedir. Servis araçları her an denetime hazır halde hizmet vermektedir. Periyodik olarak araçların bakımları yapılmakta ve muhtemel eksiklikler ya da arızalar kısa süre içinde giderilmektedir. Aynı zamanda personel ve öğrenciler için ferdi kaza sigortası yapılmaktadır.

Bize Ulaşın
Araçlarımız ya da araç kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 532 689 22 59

[email protected]

Kazımiye Mh. Cahit Sıtkı Tarancı Cd. No:1 D:No 5A Çorlu/Tekirdağ

Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59