Günlük ve Aylık Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralama hizmetimiz, aylık ve yıllık araç kiralama hizmetimizden bağımsız 12 aydan daha uzun süreli, özellikle 24 ay ile 36 aylık araç kiralama sürelerini kapsayan hizmetimizdir. Uzun dönem araç kiralama hizmetimiz ile hayalini kurduğunuz araca ya da işiniz için ihtiyaç olan araca sabit ödeme olanakları ile kiralayarak sahip olabilir, aynı gün içerisinde aracınızın keyfini sürmeye başlayabilir, işinize ve hayatınıza yeni bir heyecan katabilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralayarak;

  • Araç ihtiyaçlarınızı öz kaynak kullanmadan karşılarsınız.
  • Araç kira bedellerini ve kanunen gider kabul edilmeyen MTV’yi gider gösterebilirsiniz.
  • Araç masraflarınızı net olarak bilir, sürpriz giderler ile karşılaşmazsınız.
  • Bandrol, trafik sigortası, kasko, muayene ve vergi işlemlerine zaman ayırmaz, giderler ile kafanızı yormazsınız.
  • Servis, arıza, kaza, lastik değişimi gibi işleri dert etmez tüm bu işlemleri firmamıza bırakarak siz yolunuza devam edersiniz.
  • Günlük, kısa ve aylık araç kiralamaya nazaran daha fazla fiyat avantajlı olarak araç kiralamanın keyfini sürersiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Uzun dönem araç kiralama sözleşmelerinde kiraladığınız aracın maliyet hesabı kiraladığınız araç modeli, yapacağınız aylık ortalama km, kiralama süreniz, tercih ettiğiniz şanzıman ve motor ve elbette ki ödeme seçeneğinize göre belirlenmektedir. Tüm bu kriterler dikkate alınarak size en uygun ve hesaplı araç kiralama sözleşmesi sunulur. Sizde böylelikle aylık sabit gider ile en son model araca kiralayarak sahip olabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz süre boyunca.

Sizde uzun dönem araç kiralama fiyatları konusunda detaylı bilgi edinmek ve araç kiralama konusunda bilgi almak istiyorsanız eğer bizlere iletişim bölümüz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sun Rent A Car olarak uzun dönem araç kiralama sözleşmelerinde müşterinin talebi doğrultusunda sıfır araç alımı yaparak kiraya sunduğumuz gibi ayrıca araç filomuz içinde yer alan müşterilerimizin ihtiyacına en uygun aracı da sunabilmekteyiz. Sun Rent A Car olarak araç filomuzun çoğu yeni model araçlardan oluşturmaktayız ve bu anlamda kiralamaya sunduğumuz her bir aracımız ile müşteri memnuniyetimize yeni memnuniyetler kazandırmaktayız. 

Bize Ulaşın
Araçlarımız ya da araç kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 532 689 22 59

[email protected]

Kazımiye Mh. Cahit Sıtkı Tarancı Cd. No:1 D:No 5A Çorlu/Tekirdağ

Araç Kiralama Hizmeti

0 532 689 22 59